Olej na plátně fixován na desce, 50x50 cm. Monogramováno vpravo dole DK XXII. Rámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.
o autorovi: 1965
Jihočeská malířka a keramička. Vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích, pracuje jako výtvarnice v chráněné keramické dílně Nazaret v Borovanech. Vystavuje své malby a keramické sochy, kromě toho píše a ilustruje knihy. Pro kostel Československé církve husitské v Besednici vytvořila 14 obrazů křížové cesty.