Ludvík Dobeš - Staříček s fajfkou

Olej na plátně, 36x30 cm, signováno vpravo dole Dobeš, rám.

1914 - 1979
Žák školy uměleckých řemesel v Brně. Malíř skla, keramiky a krajinář. Namaloval stovky obrazů, ale mimo svůj kraj je téměř neznámý.

Pozn.: Rám poškozen.

2718. Staříček s fajfkou
Dražba ukončena:30.09.2015 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč