Dominik Skutecký

51674. Portrét ženy

popis: Olej na kartonu, 52x41 cm. Signováno vlevo dole Skutezky D. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.

o autorovi: 1849 - 1921
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2020 20:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 26 000 Kč