Olej na kartonu, 52x41 cm. Signováno vlevo dole Skutezky D. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.
o autorovi: 1849 - 1921
Slovenský malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.