Dominik Wallenfels - Bílé město

Nejdelší strana: 49 cm

Akryl na sololitu, 47x49 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

112962. Bílé město
Dražba ukončena:28.03.2024 21:20:21
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč