Dominik Wallenfels - Cirkusové vystoupení

Akryl na sololitu, 63x46 cm. Signováno vlevo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

81174. Cirkusové vystoupení
Dražba ukončena:27.07.2022 22:48:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč