Dominik Wallenfels - Figury

Olej na sololitu, 49x46 cm. Signováno vpravo dole postraně. Olištováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

22593. Figury
Dražba ukončena:27.09.2018 18:35:46
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč