Dominik Wallenfels - Námluvy

Akryl na ručním papíře, 43x60 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

45407. Námluvy
Dražba ukončena:28.05.2020 21:19:20
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč