Dominik Wallenfels - Podzimní posezení

Akryl na sololitu. 40x50cm. Signováno vlevo dole Wallenfels. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází z rodiny autora.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

40938. Podzimní posezení
Dražba ukončena:26.02.2020 22:17:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 600 Kč