Dominik Wallenfels

45079. Ptáček s květem

popis: Akryl na plátně, 49x46 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932-2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 0 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:21:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč