Dominik Wallenfels - Růžové město

Akryl na plátně, 116x74 cm. Signováno vlevo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

56145. Růžové město
Dražba ukončena:24.02.2021 21:29:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč