Dominik Wallenfels - Schody do města

Akryl na plátně, 72x115 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

54666. Schody do města
Dražba ukončena:27.01.2021 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč