Dominik Wallenfels

54666. Schody do města

popis: Akryl na plátně, 72x115 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932-2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

dražba ukončena: 27.01.2021 20:16:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 500 Kč