Dominik Wallenfels - Staré město

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

25340. Staré město
Dražba ukončena:29.11.2018 21:30:03
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč