Dominik Wallenfels - Záhadno II

Nejdelší strana: 100 cm

Akryl na plátně, 100x40 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

86343. Záhadno II
Dražba ukončena:30.11.2022 21:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč