Dominik Wallenfels - Zátiší s číší

Olej na sololitu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Olištováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

25371. Zátiší s číší
Dražba ukončena:29.11.2018 21:42:59
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč