Dominik Wallenfels - Zelená krajina

Nejdelší strana: 78 cm

Akryl na dřevěné desce, 45x78 cm. Signováno vlevo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

85214. Zelená krajina
Dražba ukončena:27.10.2022 22:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč