Dominik Wallenfels - Zvědavé oči

Olej na sololitu, 43x44 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Olištováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

29014. Zvědavé oči
Dražba ukončena:28.02.2019 18:14:06
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč