Dóra Hlinková - Hlava v záři

Olej na kartonu od pizzy, 32x32 cm. Monogramováno vpravo dole D.H. Nerámováno.

o autorovi: 2003

68927. Hlava v záři
Dražba ukončena:25.11.2021 21:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 25.11.2021 9:20:29 8824