Dóra Hlinková - Lidé v metru

Akryl na sololitu, 80x60 cm, Monogramováno vpravo dole D.H. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 2003

87898. Lidé v metru
Dražba ukončena:15.12.2022 22:19:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč