Dóra Hlinková - Ohyb

Olej na dřevě, 32x32 cm. Monogramováno dole uprostřed D.H. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 2003

74384. Ohyb
Dražba ukončena:30.03.2022 22:59:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč