Dóra Hlinková - V noci

Olej na dřevě, 57x97 cm. Monogramováno vpravo dole D.H. Nerámováno.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 97 cm

o autorovi: 2003

76062. V noci
Dražba ukončena:28.04.2022 22:33:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč