Dostál

895. Přerov - horní náměstí

popis: Kresba tužkou, 23x37 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1953.

Pozn.: Kvalitní, precizní kresba

dražba ukončena: 29.01.2014 20:29:32

vyvolávací cena: 100 Kč

vydraženo za: 300 Kč