Dostál - Přerov -  horní náměstí

Kresba tužkou, 23x37 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1953.

Pozn.: Kvalitní, precizní kresba

895. Přerov - horní náměstí
Dražba ukončena:29.01.2014 20:29:32
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:300 Kč