Dostál - Domy u jezera

Olej na sololitu, 24x30 cm. Signováno vpravo dole Dostál. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

91288. Domy u jezera
Dražba ukončena:05.03.2023 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč