Doubí u Karlových Varů (Aich) - 6- ti osobní nápojový servis

Porcelán, značeno Aich.

Pozn.: Zlacení mírně otřelé.

Doubí u Karlových Varů (Aich)
59125. 6- ti osobní nápojový servis
Dražba ukončena:19.05.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč