Drahoslav Solta - Domy ve svahu

Akryl na plátně, 100x90 cm. Signováno vpravo dole Solta. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1960 v Hranicích na Moravě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

43839. Domy ve svahu
Dražba ukončena:29.04.2020 22:06:49
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 700 Kč