Drahoslav Šolta - Jaro ve městě

Akryl na plátně, 70x60 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

102250. Jaro ve městě
Dražba ukončena:24.09.2023 20:51:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč