Drahoslav Solta - Květiny ve džbánku

Olej na plátně, 90x90 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1960 v Hranicích na Moravě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

27392. Květiny ve džbánku
Dražba ukončena:31.01.2019 20:09:54
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč