Drahoslav Solta - Město v červeném - VELKÝ FORMÁT

Akryl na plátně, 100x114 cm. Signováno vpravo dole Solta. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1960 v Hranicích na Moravě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

48563. Město v červeném - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:26.08.2020 22:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč