Drahoslav Šolta - Městský motiv

Akryl na plátně, 80x90 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

96568. Městský motiv
Dražba ukončena:29.06.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč