Drahoslav Šolta - Pózující kráska

Nejdelší strana: 80 cm

Akryl na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Solta. Nerámováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

74586. Pózující kráska
Dražba ukončena:31.03.2022 23:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč