Drahoslav Šolta - Pražská mysteria

Akryl na plátně, 70x65 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

70029. Pražská mysteria
Dražba ukončena:15.12.2021 23:10:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč