Drahoslav Solta

306708. Pražský motiv

popis: Akryl na plátně, 90x100 cm. Signováno vpravo dole Solta. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1960 v Hranicích na Moravě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 17 hodin

konec dražby: 27.11.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 500 Kč