Drahoslav Šolta - Průjezd nádražím

Akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Solta. Nerámováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

70184. Průjezd nádražím
Dražba ukončena:16.12.2021 22:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč