Drahoslav Šolta - Španělská vesnice

Akryl na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

105348. Španělská vesnice
Dražba ukončena:16.11.2023 21:08:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč