Drahoslav Šolta - Španělský venkov

Akryl na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole Šolta. Nerámováno.

o autorovi: 1960

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

114411. Španělský venkov
Dražba ukončena:25.04.2024 23:10:19
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč