Drahoslav Solta - Zátiší

Akryl na plátně, 100x90 cm. Signováno vpravo dole Solta. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1960 v Hranicích na Moravě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

306747. Zátiší
Dražba ukončena:30.11.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč