Drot - Dirty stamps

Nejdelší strana: 140 cm

Kombinovaná technika, 140x100 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora, akryl na podkladu ze španělských poštovních známek nalepených na plátno.

vydraženo velký formát doporučujeme
89723. Dirty stamps
Dražba ukončena:23.02.2023 20:27:03
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč