Nejdelší strana: 140 cm
Kombinovaná technika, 140x100 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora, akryl na podkladu ze španělských poštovních známek nalepených na plátno.