E. Březina - Předjaří u vesnice

Olej na plátně, 80x100 cm, signováno vpravo dole E. Březina, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

10887. Předjaří u vesnice
Dražba ukončena:01.06.2017 21:49:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč