E. Zimmermann - Na dvorku

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x38 cm, signováno vlevo dole E. Zimmermann 1884, rám.

11830. Na dvorku
Dražba ukončena:28.06.2017 22:17:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč