E. Zimmermann - Olšiny pod Panským vrchem

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Zimmermann. Rámováno.

85864. Olšiny pod Panským vrchem
Dražba ukončena:23.10.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč