E. Zimmermann - Olšiny pod Panským vrchem

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Zimmermann. Rámováno.

307752. Olšiny pod Panským vrchem
Dražba ukončena:05.03.2021 20:18:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč