E. Zimmermann - Palsweis

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Zimmermann. Rámováno.

85825. Palsweis
Dražba ukončena:23.10.2022 20:59:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč