E. Zimmermann

307721. Palsweis

popis: Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Zimmermann. Rámováno.

dražba ukončena: 02.03.2021 20:07:46

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 200 Kč