E. Zimmermann - Polní cestou

Olej na plátně, 55x78 cm. Signováno vlevo dole Zimmermann. Rámováno.

307741. Polní cestou
Dražba ukončena:05.03.2021 20:12:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč