E. Zimmermann

307741. Polní cestou

popis: Olej na plátně, 55x78 cm. Signováno vlevo dole Zimmermann. Rámováno.

dražba ukončena: 05.03.2021 20:12:23

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč