Olej na plátně, 58x43 cm. Signováno vpravo dole E. Louyot. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 72 cm
o autorovi: 1861 – 1920 Francouzský malíř žijící v Německu.