Olej na plátně, 70x59 cm. Signováno vlevo dole Gwerk. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Přiložen písemný posudek PhDr. Ĺubomíra Podušela, Csc.
o autorovi: 1895 - 1956
Slovenský malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 418 000 Kč.