Edmund Gwerk

52858. Harmonikář

popis: Olej na plátně, 70x59 cm. Signováno vlevo dole Gwerk. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Přiložen písemný posudek PhDr. Ĺubomíra Podušela, Csc.

o autorovi: 1895 - 1956
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 418 000 Kč.

dražba ukončena: 25.11.2020 21:47:11

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 25 000 Kč