Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole E. Gwerk. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1895 - 1956 Slovenský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 418 000 Kč.