Edmund Gwerk - Hory

Olej na kartonu, 40x48 cm. Signováno vpravo dole Gwerk. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu čísla.

o autorovi: 1895 - 1956
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 418 000 Kč.

89831. Hory
Dražba ukončena:23.02.2023 22:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč