Olej na kartonu, 40x48 cm. Signováno vpravo dole Gwerk. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Zezadu čísla.
o autorovi: 1895 - 1956 Slovenský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 418 000 Kč.