Edmund Gwerk - Šijící žena

Olej na plátně, 66x50 cm. Nesignováno Rámováno.

Pozn.: Přiložen znalecký posudek PhDr. Ľubomíra Podušela, Csc.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1895 - 1956
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 418 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
85178. Šijící žena
Dražba ukončena:27.10.2022 21:27:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč