Olej na plátně, 66x50 cm. Nesignováno Rámováno.
Pozn.: Přiložen znalecký posudek PhDr. Ľubomíra Podušela, Csc.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1895 - 1956
Slovenský malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 418 000 Kč.