Eggenberg - Odpoledne na trhu

Olej na desce, 15x21 cm. Signováno vlevo dole Eggenberg 1932. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

69081. Odpoledne na trhu
Dražba ukončena:14.11.2021 21:05:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč