Egon Schiele - Dívčí ležící akt

Litografie, 25x44 cm. Signováno S10. Volný list.

Pozn.: Pozdější tisk.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

37455. Dívčí ležící akt
Dražba ukončena:14.11.2019 20:57:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč